نرم افزارحسابداری صدگان

جرایم بیمه ای کارفرمایان بخشیده شد.

3 638

حسابداراپ

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خبر داد و گفت: در قالب این تصمیم، کارفرمایان تنها اصل بدهی معوق شده بیمه کارگران خود را خواهند پرداخت.


به گزارش مهر، علی ربیعی در جمع خبرنگاران از بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تلاش برای بهبود فضای کسب و کار اتخاذ شده است. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: برخی از صنوف مانند کشاورزی و صنعت نیروهای خود را بیمه کرده بودند اما به دلیل مشکلاتی نتوانسته بودند در مدت چند ماه حق بیمه آنها را بپردازند.

پندار سیستم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: عدم پرداخت به موقع حق بیمه باعث در نظر گرفتن جرایمی برای کارفرمایان شده بود که بر اساس گزارش ها در مواردی تا چند برابر اصل بدهی کارفرمایان به بیمه بوده است.

ربیعی خاطر نشان کرد: به منظور حمایت از کارفرمایان و همچنین بهبود فضای کسب و کار این تصمیم گرفته شد و کارفرمایان می توانند با پرداخت اصل بدهی، مشکل خود را حل کنند. به صورت کلی، جرایم کارفرمایان در این خصوص بخشیده شده است.

وی با اشاره به این موضوع که تلاش می شود تا موانع تولید در مدت زمان کوتاهی برداشته شود گفت: این موضوع در کمیسیون بهبود فضای کسب و کار دولت مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.


محل تبلیغ شما

3 نظرات
 1. نیک ایین می گوید

  سلام با تشکر فراوان از سایت و اطلاع رسانی خوب شما

  ممکنه شماره بخشنامه مربوط به این ایمیل رو بدین میخایم ازش استفاده کنیم نمی دونیم به چه بخشنامه ای باید استناد کنیم

  بسیار ممنون

 2. مدیر سایت می گوید

  باسلام و تشكر
  بخشنامه اي بصورت رسمي منتشر نشده و شايد ما ازآن بي اطلاعيم.
  موفق باشيد.

 3. رسول رضایی می گوید

  مشخصات این بخشنامه:
  بخشنامه شماره ۴۷۰۰/۹۲/۱۰۰۰ مورخ ۱۵/۵/۱۳۹۲ حوزه فني و درآمد سازمان تأمين اجتماعي)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.