نرم افزارحسابداری صدگان

فرصت یک هفته ای بازنشستگان برای ثبت نام وام ضروری

6 1,615

حسابداراپ

به گزارش اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام وام ضروری بازنشستگان که از ۲۱ آبان ماه آغاز شده است تا پایان روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

.

بازنشستگان کشوری می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی WWW.CSPF.IR اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل کنند .

.

پندار سیستم

بنا براین گزارش میزان وام ضروری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و کارمزدآن ۴ درصد خواهد بود. این گزارش حاکی است :میزان حقوق بازنشستگی ، سالهای بازنشستگی وسن متقاضی از جمله امتیازهایی است که برای بازنشستگان متقاضی وام در نظر گرفته می شود.

.

گفتنی است با حمایت دولت امسال ۷۵ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان اختصاص یافته است که پیش بینی می شود با توجه به تعداد متقاضیان وهمچنین سهمیه هر استان ، پس از مهلت مقرر اسامی بازنشستگان منتخب از طریق قرعه کشی اعلام خواهد شد .

.

منبع: سایت سازمان بازنشستگی کشوری

.

محل تبلیغ شما

6 نظرات
 1. میکروسیلیس می گوید

  خبر خوبی بود ممنون

 2. shakeri می گوید

  چگونه بايد در بيمه ي طلايي عضو شويم؟؟؟
  لطفا توضيحات لازم را قيد كنيد.
  در سايت http://www.cspf.ir هم چيزي ذكر نشده.

 3. جها نگیر جنیدی می گوید

  چگو نه ثبت نام بیمه طلا یی

 4. رضا می گوید

  چگونه ثبت نام کنیم ممنون میشم توضیح بدید

 5. فرهادرمضانی می گوید

  باسلام در ماه شهریوربجای۱۲۰۰۰تومان که درازای یکنفرعضویت بیمه برداشت میشود۱۲۰۰۰۰تومان برداشت شد ودرمهرماه هم بجای۱۲۰۰۰ تومان۴۸۰۰۰تومان برداشت شدپس ازپیگیری وپرکردن فرم حذف تاکنون پول برداشت شده اضافه به حساب برگشت داداه نشده لطفارسیدگی فرمایید.منتظرجواب شماهستم.باسپاس وتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.