نرم افزارحسابداری صدگان

مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان وجود ندارد

0 466

حسابداراپ

معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی با اشاره به اصلاح قانون بودجه ۹۱، در مورد دیرکرد برخی دستگاه‌ها در پرداخت حقوق کارکنان گفت: در برنامه‌ریزی جدیدی که برای مدیریت منابع و کنترل مصارف انجام دادیم تمام موضوعاتی را که به حقوق کارکنان بر می‌گردد و در حکم کارگزینی آنها آمده یا پاداش پایان سال و حقوق بازنشستگی را به طور ۱۰۰درصد در بودجه ۹۱ دیده‌ایم.

پندار سیستم

.

رحیم ممبینی به ایسنا گفت: این‌ موارد تاکنون به طور کامل پرداخت شده و مشکلی در پرداخت حقوق نداشته‌ایم. وی درپاسخ به اینکه آیا عدم پرداخت به موقع حقوق در برخی دستگاه‌ها به دلیل عدم تخصیص بودجه است، اظهار کرد: اولادر برنامه‌ریزی جدید که برای مدیریت منابع و کنترل مصارف انجام دادیم تمام موضوعاتی را که به حقوق کارکنان برمی‌گردد و در حکم کارگزینی آنها آمده یا پاداش پایان سال و حقوق بازنشستگی را به طور صددرصد در بودجه ۹۱ دیده‌ایم و تاکنون هم به طور کامل پرداخت شده و مشکلی در پرداخت حقوق نداشته‌ایم.

.
ممبینی اضافه کرد: در مورد سایر موضوعات هم سقفی برای دستگاه‌ها تعیین کرده‌ایم تا رییس دستگاه به موجب ماده ۵۳ قانون محاسبات که حق تشخیص را به عهده دارد می‌تواند تصمیم گیری کند؛ بنابراین به رییس دستگاه تکلیف نکرده‌ایم پولی که مربوط به حقوق و مزایا است را چگونه خرج کند.
وی ادامه داد: البته مسلم است که مانند سال گذشته نمی‌توانیم پول مصوب دستگاه‌ها را تامین کنیم اما موارد اجتناب‌ناپذیر تامین شده است.

.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.