نرم افزارحسابداری صدگان

انتقال کارمندان از تهران به وزارت کشور واگذار شد

0 635

حسابداراپ

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور گفت:‌ امور اجرایی طرح انتقال کارمندان از تهران به وزارت کشور واگذار شد.

.

پندار سیستم

عبدالعلی تاجی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه همچنان تصمیم‌گیری و نظارت در مورد انتقال کارمندان از تهران به شهرهای کوچک و مراکز استان‌ها با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور است، گفت: اما امور اجرایی و پشتیبانی آن به وزارت کشور منتقل شد.

.

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور افزود:‌ براساس مصوبه اخیر دولت بحث مسائل اجرایی مربوط به امور انتقالی کارمندان، از معاونت توسعه مدیریت به وزارت کشور منتقل می‌شود، یعنی کل اختیارات عملیات اجرایی، انتقال و تسهیلاتی که برای کارمندان انتقالی در نظر گرفته شده، به وزارت کشور منتقل می‌شود. وی تصریح کرد: البته همچنان نظارت، برنامه‌ریزی برای انتقال و کاهش جمعیت از مرکز کشور بر عهده معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور است.

.
تاجی در مورد گفته برخی نمایندگان مبنی بر اینکه ابراهیم عزیزی معاون توسعه مدیریت ريیس‌جمهور در محل کار خود حاضر نمی‌شود، گفت:‌ این‌گونه نیست که آن نماینده محترم عنوان می‌کند و اتفاقا اخیرا جلسه‌ای در مورد طرح‌ها و لوایح نظام اداری بین معاونت توسعه مدیریت و کمیسیون اجتماعی مجلس به‌عنوان کمیسیون اصلی بررسی این طرح‌ها و لوایح با حضور آقای عزیزی برگزار شد. وی افزود:‌ آقای عزیزی به عنوان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور مرتب در محل کار خود حاضر می‌شود و روز شنبه نیز تا دیر وقت در محل کار حاضر بوده است.

.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.