حسابان وب

اعطاي وام قرض الحسنه ازدواج تا ۵۰ ميليون ريال ؛ در صورت وجود منابع قرض الحسنه

0 373

حسابداراپ

بانک مرکزی به بانک های عامل ابلاغ کرد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمن صدور بخشنامه ای به بانک‌های عامل در زمینه اعطای تسهیلات ازدواج خواستار شد در صورت وجود منابع قرض الحسنه، نسبت به اعطاي سقف فردي افزايش يافته قرض‌الحسنه ازدواج ( تا ۵۰ ميليون ريال ) به متقاضي اقدام نمايند .

.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در این بخشنامه آمده است: 

محل تبلیغ شما

پيرو نامه شماره ۶۳۱۱۱/۹۱  مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۱موضوع ابلاغ  افزايش سقف فردی تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج ( ۲۰ ميليون ريال برای مزدوجين با شرايط خاص) و نظر به بررسي نحوه عملکرد شبکه بانکي کشور در ارتباط با اعطاي تسهيلات قرض‌الحسنه و نحوه اقدام در مورد تکاليف قانوني تسهيلات  قرض الحسنه در سال ۱۳۹۱ ،  شوراي پول و اعتبار در يکهزار و يکصد و چهل و پنجمين جلسه مورخ ۱۷/۵/۱۳۹۱ خود مقرر نمود ، بانکهاي عامل در صورت وجود منابع قرض الحسنه نسبت به اعطاي سقف فردي افزايش يافته قرض الحسنه ازدواج ( تا ۵۰ ميليون ريال )  به متقاضي اقدام نمايند .

.
 این گزارش می افزاید:‌ اولويت اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ، با قرض الحسنه ازدواج و زندانيان نيازمند در محکوميت‌هاي‌ مالي مي باشد . همچنین مقرر گرديد بانکهايي که بيش از منابع قرض‌الحسنه در دسترس خود ، تسهيلات قرض الحسنه پرداخت نموده‌اند، سريعاً نسبت به اصلاح و تعديل آن تا ۱۰۰ درصد اقدام نمايند.

.

منبع : سایت بانک مرکزی

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.