نرم افزارحسابداری صدگان

نامه‌ به بهمنی برای فعالیت مجدد بانک آرین

0 542

حسابداراپ

یک مقام مسئول در بانک آرین گفت: نمایندگان سهامداران این بانک در نامه ای خطاب به رئیس کل بانک مرکزی خواستار توضیح بیشتر در مورد امکان فعالیت مجدد بانک آرین شدند.

.
این مقام مسئول بانک آرین به فارس اظهار داشت: رئیس کل بانک مرکزی اخیرا در سخنانی گفته است سهامداران بانک آرین می توانند تحت شرایطی مجدداً نسبت به فعال سازی مجوز لغو شده این بانک اقدام کنند.

.
وی افزود: از آنجا که منظور اقای بهمنی دقیقاً برای سهامداران روشن نبود، طی نامه ای که هفته گذشته  ارسال شد از رئیس کل بانک مرکزی خواستیم تا شرایط مورد نظر خود را تشریح کند.

پندار سیستم

.
وی ادامه داد: سهامداران بانک آرین امادگی دارند تا هر دو پیشنهاد محتمل یعنی افزایش سرمایه به ۴۰۰ میلیارد تومان یا ادغام با مؤسسات اعتباری مورد نظر بانک مرکزی را دنبال کنند.

.
این مقام مسئول بدون اشاره به نام مؤسسات اعتباری مورد نظر بانک مرکزی برای ادغام گفت: مذاکراتی در حد مقدماتی و اولیه با برخی مؤسسات اعتباری انجام داده ایم.

.
این مقام مسئول بانک آرین تصریح کرد: در صورت ادغام با موسسات اعتباری دیگر بانکی تمام الکترونیکی نخواهیم بود و مانند سایر بانکهای تجاری خصوصی فعالیت خواهیم کرد.

.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.