حسابان وب

توضیح رئيس كل بانك مركزي درباره برداشت از حساب‌ها

0 413
محل تبلیغ شما

سیدناصر موسوی‌لارگانی در تشریح مباحث مطرح شده در نشست امروز (۱۵  فروردین) کمیسیون اقتصادی که به بررسی تحولات اقتصادی در سال ۱۳۹۰ اختصاص داشت، بیان کرد: در این نشست که با حضور محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی و معاونشان برگزار شد، مسائلی مانند نوسانات نرخ ارز و سکه، نرخ واقعی تورم و همچنین برداشت از حساب بانک‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه توضیحات بهمنی تقریبا شبیه به توجیه بود تا توضیح، درباره  توضیحات رئیس کل بانک مرکزی درباره نوسانات نرخ ارز و سکه، تصریح کرد: بهمنی اظهار کرد که ما نرخ ارز را مهار و آن را ثابت کردیم؛ اما وقتی دقت کنیم می‌بینیم که متاسفانه هنوز ثابت نشده است.

 .

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم، همچنین درباره توضیح بهمنی در رابطه با برداشت بانک مرکزی از حساب بانک‌ها، گفت: بهمنی اعلام کرد که ارزهای ۱۲۲۶ تومانی که در اختیار بانک‌ها برای صادرات و واردات قرار داده بودیم، چندین نامه در این ارتباط به روسای بانک‌ها مبنی بر ارایه گزارش در این رابطه، ارسال کردیم که به هیچ یک از آنها پاسخی داده نشد، بنابراین بانک مرکزی نیز از حساب بانک‌ها برداشت کرد.

 .

به گفته موسوی‌لارگانی توضیحات بهمنی برای بسیاری از اعضای کمیسیون اقتصادی قابل قبول نبود و مقرر شد گزارش مکتوبی درباره این مباحث به کمیسیون ارایه شود.

 .

منبع : خانه ملت

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.