نرم افزارحسابداری صدگان

نامه بانک مرکزی مبني بر مابه التفاوت نرخ ارز

0 624

حسابداراپ

درحالی نامه بدهکاری بانکها به بانک مرکزی بابت مابه‌التفاوت نرخ ارز ارسال شد که مدیر کل روابط عمومی این بانک از این ماجرا ابراز بی اطلاعی می کند، ولی خبرها حاکی از ارسال این نامه‌ها با امضای بهمنی است.

.

صبح امروز در خبرها آمد که بانک مرکزی نامه‌ای را به تعدادی از بانک‌ها ارسال کرده مبنی بر اینکه بانک‌ها مبالغ مشخصی را باید بابت بدهی مابه التفاوت ارز پرداخت کنند.

 .

اما درحالی که این خبر مورد تأیید یکی از مدیران بانک‌های خصوصی قرار گرفت پی گیری های خبرنگار فارس حکایت دیگری را روایت می‌کند.

 .

صبح امروز و پس از انتشار توضیحات مدیر عامل یکی از بانک‌های خصوصی درباره اینکه بانک‌ها از اقدام بانک مرکزی و ارسال نامه بدهکاری تعجب کرده‌اند و در جریان این مساله نیستند.

 .

سراج ضمن ابراز بی اطلاعی از مورد مذکور که به عبارتی شوک بانکی برای سیستم بانکی تلقی می‌شود گفت: باید از آقای رئیس کل در این خصوص کسب اطلاع کنم.

 .

پندار سیستم

وی ادامه داد:‌ از آنجایی که آقای بهمنی در جلسه هیات دولت هستند باید منتظر ماند تا بعد از اتمام جلسه پاسخ صحیح را از وی پرسید.

 .

این مقام مسئول در بانک مرکزی همچنین گفت: بنده در جریان این نامه نیستم و نمیدانم از کدام حوزه در بانک مرکزی ارسال شده است.

 .

مدیر کل روابط عمومی یکی از این بانک‌ها گفت:‌ اصلاً‌ نامه‌ای به این بانک نیامده است که در جریان آن باشیم.

 .

وی با اشاره به اینکه هیچ نامه‌ای با این مضمون به مدیر عامل بانک نرسیده است تصریح کرد: از بانک مرکزی هم در این مورد سوال کردم اما آنها هم در جریان نبودند که نامه ای که در خبرها امده بوده چه بوده است.

 .

وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز متذکر شد که نامه مذکور با امضاء آقای محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی ارسال شده است.

 .

منبع: خبرگزاری فارس

 .

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.