ACCPress.com – تازه های حسابداری

درخواست جمعی از کارشناسان مالی برای ثبت رسمی روز حسابدار

جمعی از کارشناسان مالی طی نامه‌ای خطاب به جامعه حسابداران رسمی ایران خواهان آن شدند که پانزدهم آذرماه روز حسابدار در روزشمار تقویم ثبت گردد.

.

۵۶ تن از کارشناسان امور مالی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان مازندران طی نامه‌ای خطاب با دبیرکل جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران ضمن تبریک روز حسابدار و هفته جهانی حسابدار خواهان آن شدند که به منظور تجلیل از تلاش‌های ارزشمند حسابداران و شناساندن حرفه حسابداری و نقش مؤثر حسابداران در توسعه‌ی سیستم‌ها، این روز در روزشمار تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت و از منزلت اجتماعی حسابداران پشتیبانی به عمل آید.

.

.

بسمه تعالی

” اگر برای یک سال برنامه ریزی می کنید گندم بکارید و اگر برای ده سال برنامه ریزی می کنید درخت بکارید و اگر برای یک عمر برنامه ریزی می کنید انسان تربیت کنید “

.

.

استاد ارجمند جناب آقای نظام الدین ملک آرایی

دبیر محترم جامعه حسابداران رسمی

.

با سلام

احتراما پانزدهم آذرماه روز حسابدار در ایران و هفته سوم آذرماه هفته جهانی حسابدار بر شما و تمامی حسابداران پرتلاش و خستگی ناپذیر ایران اسلامی گرامی باد . اینک جامعه حسابداران رسمی ایران و انجمن حسابداران خبره ایران به عنوان اعضای پیوسته فدراسیون بین المللی حسابداری (IFAC ) روز پانزدهم آذرماه هرسال را به عنوان روز حسابدار نامگذاری نموده اند . به بهانه این روز خجسته امید آن داریم به منظور تجلیل از تلاش های ارزشمند حسابداران و شناساندن حرفه حسابداری و نقش موثر این عزیزان در توسعه سیستم ها ، ضمن گرامیداشت ایام یاد شده با توجه به تجربه ، تخصص و شایستگی جنابعالی که موجب تقویت جایگاه حسابداران می گردد خواهشمندیم با تلاش بی شائبه آن مقام محترم و حمایت دلسوزانه مدیران ارشد دولت خدمتگزار جناب آقای دکتر احمدی نژاد این روز فرخنده در روز شمار تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت و از منزلت اجتماعی حسابداران بیش از پیش پشتیبانی بعمل آید .

.

 ………………………………………………….   ……………………با کمل تشکر

کارکنان و کارشناسان امور مالی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران

………………………………………………………………………….۲۲/۰۹/۱۳۹۰

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها: , ,
 • نوشته: همکار در سایت
 • تاریخ: ۱۹ دی ۱۳۹۰
 • بدون نظر
 • آمار : 1,133 بازدید
 • ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: