ACCPress.com – تازه های حسابداری

حق اولاد و حق عائله مندی به تمام زنان شاغل پرداخت می شود.

 • دسته بندی: اخبار مجامع حرفه اي

معاون توسعه، مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: بر اساس مصوبه امروز (یکشنبه) هیئت دولت به تمام زنان شاغل حق اولاد و حق عائله مندی پرداخت می شود.

.
لطف الله فروزنده’ شامگاه یکشنبه در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: پیش از این حق عائله مندی به زنان شاغلی پرداخت می شد که شوهران آنها یا از کار افتاده و یا سرپرست خانوار بودند.وی با بیان اینکه ،بر اساس مصوبه امروز هیئت دولت از این پس به تمامی زنان شاغل حق عائله مندی پرداخت می شود، تصریح کرد:هر زن شاغل ماهانه ۱۴ هزار تومان حق اولاد تا سه فرزند دریافت می کند و پرداخت برای بیشتر از سه فرزند در حال بررسی است که امیدواریم حل شود.

.
معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد:پیش از این زنان شاغلی که سرپرست خانوار بوده یا از کار افتاده و یا همسران آنها فوت کرده بود حق اولاد دریافت می کردند اما از این پس تمامی زنان شاغلی که دارای فرزند باشند، حق اولاد دریافت می کنند.

.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها: , , ,
 • نوشته: مدیر سایت
 • تاریخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۰
 • ۴ نظر
 • آمار : 5,065 بازدید
 • ناشناس در ساعت ۱۱:۵۷ ق.ظ - گفته است:
  تاریخ: آبان ۱۳۹۱

  من کارمند رسمی سازمان ….. با ۱۴ سال سابقه ی کار و مادر سه فرزند می باشم ولی تا امروز هیچ مبلغی بعنوان حق عائله مندی و حق اولاد پرداخت نشده است در تماسی که با مرکز داشتم گفتند چنین بخش نامه ای به ما ابلاغ نشده است لطفاً یک جواب قانع کننده به من بدهید . لطفاًاز انتشار نام من خودداری کنید یکبار که راجع به منازل سازمانی پیگیری کردم از تمام حقوق انسانی در اداره محروم شدم .

  [پاسخ]

  زهرا در ساعت ۹:۳۱ ق.ظ - گفته است:
  تاریخ: فروردین ۱۳۹۳

  قانون فعلی در سال ۱۳۹۳در یافت حق عائله مندی و حق اولاد برای زنان شاغل که همسر انها شغل ازاد دارند چیست

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ ۸:۴۵ ب.ظ:

  با سلام و احترام
  در قانون کار آیتمی به نام حق اولاد داریم که این موضوع برای دوفرزند به شاغل آن پرداخت میشود و شغل همسر تاثیر یا ممانعتی درپرداخت آن ندارد.

  [پاسخ]

  ربابه یونسیان در ساعت ۵:۰۰ ب.ظ - گفته است:
  تاریخ: فروردین ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  علارغم ارسال بخشنامه ها به کلیه ادارات دولتی تا کنون پرداخت عاپله مندی به دختران مجرد و شاغل در بعضی از دانشگاههای علوم پزشکی اجرا نمیشود حال انکه کلیه ادارات دستورالعمل اجرا شده لطفا پی گیری نمایید با تشکر

  [پاسخ]

  ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: